Дитячий садок на Позняках
 
 
babysad timka logo
 
Дарницький район,
вул. Дніпровська набережна 25
(093) 08 04 831
(068) 790 37 55
(099) 103 13 70
 
 
 
Russian (CIS)Ukrainian (UA)
 
S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

Медичне обслуговування в дитячому садку.

 

У дитячому садку забезпечена кваліфікована медична підтримка, кожна дитина перебуває під постійним медичним наглядом.

медичне обслуговуванняКваліфіковане медичне обслуговування в дитячому саду - один з важливих аспектів нашого дошкільного закладу. Кожна дитина перебуває під постійним медичним наглядом. Щодня медсестра стежить за здоров'ям наших діточок. Адже найголовніше, це профілактика захворювань: в основному простудних, інфекційних і алергенних. З цією метою в медкабінеті створені всі умови, присутній повний комплект медичного обладнання, відповідно до санітарних норм та правил утримання дошкільних навчальних закладів. Медсестра оглядає діток після приходу в дитячий садок і, в разі необхідності, проводить профілактику хвороби. Дитина з ознаками захворювання, наприклад застуди, ізолюється, а батькам ми повідомляємо про нездужання малюка
Коло обов'язків медпрацівника обширний. Що саме входить в обов'язки медсестри в дитячому саду:
- при вступі в садок проводиться повний огляд нової дитини і заводиться індивідуальна медична картка форми 026у і картка щеплень 063у .
- в садку проводяться всі профілактичні щеплення, після кожного з яких медсестра спостерігає за самопочуттям і фізичним станом дитини в після прищеплювальний період.
- так як фізичний розвиток дитини достовірно говорить про його здоров'я, щомісяця медсестра стежить за фізичними параметрами: зміни в зростанні, вазі дитини, проводиться замір окружності грудної клітини. Крім цього визначається ємність легень, стан мускулатури і м'язового тонусу, перевіряється постава, опорно-руховий апарат, стан підшкірного жирового шару та ін. Щотижня дитину оглядають на ознаки педикульозу.
- при виникненні нещасного випадку, дитині тут же нададуть першу медичну допомогу.
- медсестра завжди стежить за санітарним станом і утриманням території та усіх приміщень, дотриманням правил особистої гігієни як вихованцями, так і персоналом, за організацію профілактичної дезінфекції та контроль якості її проведення;
- проводяться сезонні профілактичні та санітарно- протиепідемічні заходи: організовуються вікторини, ігри на медичну тематику, «Дні здоров'я»
Крім цього, медична сестра погоджує з шеф-кухарем щоденне меню, що забезпечує збалансоване харчування дітей
Якщо дитина захворіла або навіть просто відсутній більш 3х днів (за винятком свят і вихідних) обов'язково потрібно принести довідку від лікаря-педіатра в перший день відвідин дитячого саду після відсутності.
Крім медичного обслуговування, медсестра завжди з задоволенням проконсультує батьків, як правильно пройти адаптацію дитини при вступі в дитячий садок, дасть відповіді на питання фізичного розвитку дитини, виховання і культури здорового способу життя, проконсультує, як уникнути інфекційних захворювань.