S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

Медичне обслуговування в дитячому садку.

 

У дитячому садку забезпечена кваліфікована медична підтримка, кожна дитина перебуває під постійним медичним наглядом.

медичне обслуговуванняКваліфіковане медичне обслуговування в дитячому саду - один з важливих аспектів нашого дошкільного закладу. Кожна дитина перебуває під постійним медичним наглядом. Щодня медсестра стежить за здоров'ям наших діточок. Адже найголовніше, це профілактика захворювань: в основному простудних, інфекційних і алергенних. З цією метою в медкабінеті створені всі умови, присутній повний комплект медичного обладнання, відповідно до санітарних норм та правил утримання дошкільних навчальних закладів. Медсестра оглядає діток після приходу в дитячий садок і, в разі необхідності, проводить профілактику хвороби. Дитина з ознаками захворювання, наприклад застуди, ізолюється, а батькам ми повідомляємо про нездужання малюка
Коло обов'язків медпрацівника обширний. Що саме входить в обов'язки медсестри в дитячому саду:
- при вступі в садок проводиться повний огляд нової дитини і заводиться індивідуальна медична картка форми 026у і картка щеплень 063у .
- в садку проводяться всі профілактичні щеплення, після кожного з яких медсестра спостерігає за самопочуттям і фізичним станом дитини в після прищеплювальний період.
- так як фізичний розвиток дитини достовірно говорить про його здоров'я, щомісяця медсестра стежить за фізичними параметрами: зміни в зростанні, вазі дитини, проводиться замір окружності грудної клітини. Крім цього визначається ємність легень, стан мускулатури і м'язового тонусу, перевіряється постава, опорно-руховий апарат, стан підшкірного жирового шару та ін. Щотижня дитину оглядають на ознаки педикульозу.
- при виникненні нещасного випадку, дитині тут же нададуть першу медичну допомогу.
- медсестра завжди стежить за санітарним станом і утриманням території та усіх приміщень, дотриманням правил особистої гігієни як вихованцями, так і персоналом, за організацію профілактичної дезінфекції та контроль якості її проведення;
- проводяться сезонні профілактичні та санітарно- протиепідемічні заходи: організовуються вікторини, ігри на медичну тематику, «Дні здоров'я»
Крім цього, медична сестра погоджує з шеф-кухарем щоденне меню, що забезпечує збалансоване харчування дітей
Якщо дитина захворіла або навіть просто відсутній більш 3х днів (за винятком свят і вихідних) обов'язково потрібно принести довідку від лікаря-педіатра в перший день відвідин дитячого саду після відсутності.
Крім медичного обслуговування, медсестра завжди з задоволенням проконсультує батьків, як правильно пройти адаптацію дитини при вступі в дитячий садок, дасть відповіді на питання фізичного розвитку дитини, виховання і культури здорового способу життя, проконсультує, як уникнути інфекційних захворювань.