Дитячий садок на Позняках
 
 
babysad timka logo
 
Дарницький район,
вул. Дніпровська набережна 25
(093) 08 04 831
(068) 790 37 55
(099) 103 13 70
 
 
 
Russian (CIS)Ukrainian (UA)
 
S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

Методики навчання та розвитку дитини.

 

Методики навчання і розвитку дитини в дитячому садку базуються на програмах дитячих центрів "Кузя" - найбільшої мережі розвиваючих центрів в Україні.

Перший дитячий центр розвитку дитини "Кузя" був створений в Києві в 2009 році педагогами-батьками для дошкільного навчання власних дітей. Пізніше розроблена система знань стала настільки робочою, що дитячі центри стали відкриватися по всій Україні. Навчальні програми пройшли ліцензування і рекомендовані Міністерством Науки та Освіти України. Арсенал накопичених знань вразливий - всі курси розвитку діляться на три напрямки: загальноосвітні курси, курси на розвиток інтелектуальних здібностей і творчі курси. Всього система знань представлена 16 курсами (для кожного віку дитини свій набір курсів).
• для дітей від 2 до 3 років: загальноосвітній курс Монтессорі, Англійська, Baby-fitness, Світ казок, Образотворче мистецтво і Ліплення.
• для дітей від 3 до 5 років: загальноосвітній курс Умка, Англійська, Танцювальна студія (або Ритміка), Музична студія, Світ казок, Образотворче мистецтво.
• для дітей від 5 до 7 років: Підготовка до школи, Англійська, Танцювальна студія, Музична студія, Образотворче мистецтво, Енциклопедія, Шахи.
• так само для всіх віків додатково пропонується індивідуальна робота: Консультації психолога і Заняття з логопедом.
Дитина в дитячому садку отримує розвиток у всіх напрямках, що дозволяє розкрити і примножити кожен талант маленького генія, що дуже важливо саме в дошкільному віці. Програма освітніх курсів розвитку включає Пояснювальну записку, Тематичне планування на рік, Методичний план занять для кожного віку та Конспекти уроків з переліком професійних посібників, необхідніх аудіо та відео матеріалів.