S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

Методики навчання та розвитку дитини.

 

Методики навчання і розвитку дитини в дитячому садку базуються на програмах дитячих центрів "Кузя" - найбільшої мережі розвиваючих центрів в Україні.

Перший дитячий центр розвитку дитини "Кузя" був створений в Києві в 2009 році педагогами-батьками для дошкільного навчання власних дітей. Пізніше розроблена система знань стала настільки робочою, що дитячі центри стали відкриватися по всій Україні. Навчальні програми пройшли ліцензування і рекомендовані Міністерством Науки та Освіти України. Арсенал накопичених знань вразливий - всі курси розвитку діляться на три напрямки: загальноосвітні курси, курси на розвиток інтелектуальних здібностей і творчі курси. Всього система знань представлена 16 курсами (для кожного віку дитини свій набір курсів).
• для дітей від 2 до 3 років: загальноосвітній курс Монтессорі, Англійська, Baby-fitness, Світ казок, Образотворче мистецтво і Ліплення.
• для дітей від 3 до 5 років: загальноосвітній курс Умка, Англійська, Танцювальна студія (або Ритміка), Музична студія, Світ казок, Образотворче мистецтво.
• для дітей від 5 до 7 років: Підготовка до школи, Англійська, Танцювальна студія, Музична студія, Образотворче мистецтво, Енциклопедія, Шахи.
• так само для всіх віків додатково пропонується індивідуальна робота: Консультації психолога і Заняття з логопедом.
Дитина в дитячому садку отримує розвиток у всіх напрямках, що дозволяє розкрити і примножити кожен талант маленького генія, що дуже важливо саме в дошкільному віці. Програма освітніх курсів розвитку включає Пояснювальну записку, Тематичне планування на рік, Методичний план занять для кожного віку та Конспекти уроків з переліком професійних посібників, необхідніх аудіо та відео матеріалів.