Дитячий садок на Позняках
 
 
babysad timka logo
 
Дарницький район,
вул. Дніпровська набережна 25
(093) 08 04 831
(068) 790 37 55
(099) 103 13 70
 
 
 
Russian (CIS)Ukrainian (UA)
 
S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

Ціна дитячого саду

Ціна дитячого садочка. Оплата відвідування і навчання в дитячому садку "Тімка" - це інвестиції в майбутнє Вашої дитини

Можна привести дитину в наш сад в будь-який період року, при наявності місця в групі, дитячий садок працює цілий рік. Знайомтеся з цінами і телефонуйте, адже в наших групах не багато місць.

Ціна послуг дитячого садка складається з оплати щорічного внеску і щомісячних внесків.

1) Щорічний внесок включає витрати на оплату канцелярії, витрати із забезпечення дитини необхідними матеріалами протягом року: розвиваючі іграшки, книги, навчальні методичні матеріали, витратні матеріали для художніх і фізичних занять. Так само в даний внесок включені витрати на проведення днів творчості, ярмарок, дитячих лялькових театрів і костюмованих свят:

  • » Свято мам і бабусь (8 березня);
  • » Випускний для дошкільнят;
  • » Свято осені;
  • » День знань;
  • » День Святого Миколая;
  • » Новорічна вистава.

До витрат відноситься оформлення декоративними матеріалами залу і груп дитячого саду, закупівлю та виготовлення реквізиту для організації дитячих свят, а так же послуги аніматорів.

Щорічний внесок сплачується з початку навчального року (до 25 серпня), у разі вступу дитини у середині навчального року відбувається перерахунок внеску на період до початку наступного навчального року. Перерахунки щорічного внеску з причини відсутності дитини в дитячому саду не проводяться. Щорічний внесок за групу повного дня становить 5000 грн.

2) Щомісячний внесок включає оплату послуг дитячого садка, харчування дитини і проведення розвиваючих занять.

Розвиваючі заняття включають комплекс знань і навичок, необхідних для повноцінного та всебічного розвитку дитини. Більш повну інформацію читайте на сторінці Розвиваючі заняття.

Сума щомісячного внеску за групу повного дня, з харчуванням та системою розвиваючих занять, включно англійську, становить 8500 грн/місяць.