S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

Ціна дитячого саду

Ціна дитячого садочка. Оплата відвідування і навчання в дитячому садку "Тімка" - це вигідні інвестиції в майбутнє Вашої дитини

Можна привести дитину в літній період - дитячий садок працює все літо, у цей період йде бронювання місць на поточний навчальний рік. Знайомтесь з цінами і телефонуйте нашим адміністраторам, адже в наших групах не так багато місць.

Ціна послуг дитячого садка складається з оплати щорічного внеску і щомісячних внесків.

1) Щорічний внесок включає витрати на оплату канцелярії, витрати із забезпечення дитини необхідними матеріалами протягом року: розвиваючі іграшки, книги, навчальні методичні матеріали, витратні матеріали для художніх і фізичних занять. Так само в даний внесок включені витрати на проведення днів творчості, ярмарок, дитячих лялькових театрів і тематичних свят:

  • Свято мам і бабусь (8 березня),
  • Випускний для дошкільнят,
  • День іменинника,
  • Свято осені,
  • День святого Миколая,
  • Новорічна вистава.

До витрат відноситься оформлення декоративними матеріалами залу і груп дитячого саду, закупівлю та виготовлення реквізиту для організації дитячих свят, а так же послуги аніматорів і фотографа (!) .

Щорічний внесок сплачується з початку навчального року (з вересня), а при вступі дитини в середині навчального року відбувається перерахунок внеску на період до початку наступного навчального року. Перерахунки щорічного внеску з причини відсутності дитини в дитячому саду не проводяться. Щорічний внесок за групу повного дня становить 5000 грн.

2) Щомісячний внесок включає оплату послуг дитячого садка, харчування дитини і проведення розвиваючих занять.

Розвиваючі заняття включають комплекс знань і навичок, необхідних для повноцінного та всебічного розвитку дитини. Більш повну інформацію читайте на сторінці Розвиваючі заняття.

Сума щомісячного внеску за групу повного дня, з харчуванням та системою розвиваючих занять, включно англійську мову, становить 8200 грн/місяць.