S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

Приватний дитячий садок на Позняках (Дарницький район)

Дитячі садки на Позняках пропонують свої послуги у сфері дошкільної освіти. Навчальний заклад «Тімка» - приватний дитячий садок повного дня для дітей від 2-х до 7 років. Ми практикуємо самі передові підходи у сфері виховання і навчання дітей.

Дитячий садок на Позняках «Тімка», садок повного дня перебування дітей від 2 до 7 років. На двох поверхах, загальною площею 520 кв м розташувалися 4 просторі затишні групи, сформовані за віковим принципом. Кількість діток у групі 10-14 чоловік. Великий зал для проведення занять з фізичної культури, музичних занять і творчих майстерень; захоплюючі ігрові кімнати, казкове оформлення - все це створює теплу атмосферу затишку і творення. Розпорядок дня дитячого садка складений таким чином, щоб дитина повноцінно отримував і фізичне, і розумове, і естетичний розвиток. Дошкільна освіта в садку являє собою комплексну систему всестороннього розвитку дитини. Освіта побудовано на базі авторських програм мережі дитячих центрів розвитку «Кузя», програми схвалені і рекомендовані Міністерством Освіти і Науки України.

Сьогодні приватні дитячі садки на Позняках, і інші дошкільні навчальні заклади на Лівому березі ростуть як гриби, і всі пропонують свої послуги як якісні. Але чим відрізняється наша установа?Які переваги дитячого садка "Тімка", дозволяють говорити про престиж та унікальності нашої установи?

По-перше, "Тімка" повністю легальний дитячий сад. Як і всі офіційні дитячі садки Дарницького району, у нас є всі дозволи від контролюючих органів, "Тімка" - дошкільний навчальний заклад, а не "підпільний садок сімейного типу" на приватній квартирі. У нас дотримані всі вимоги СЕС та держ стандарти МОН, пропоновані дитячим садкам Києва та України.

По-друге, наші групи, як це і повинно бути, формуються за віковим принципом, тобто дитина розвивається в середовищі своїх однолітків, що дозволяє послідовно отримувати знання і правильно соціалізувати маленьку особистість.

По-третє, ми практикуємо тільки передові методи в роботі: всебічне комплексне дошкільну освіту, виключно індивідуальний підхід до кожного малюка, поглиблене вивчення англійської мови з 2-х років, здорове дієтичне 5-разове харчування зі своєю ароматною випічкою, сприятливий клімат, приємна доброзичлива атмосфера - все це складові успіху і популярності нашого дитячого садка.

Ми дуже стараємося, щоб приватні дитячі садки на Позняках, Осокорках і всі дитячі садки Дарницького району рівнялися на наш передовий досвід і наші методи виховання та освіти. Наша задача, щоб для кожної дитини "Тімка" став другим домом і улюбленим закладом, в яке хочеться приходити щодня.

Що потрібно для вступу в наш дитячий садок на Позняках:

- Заява від батьків на вступ;

- Копія паспортних даних батьків;

- Копія свідоцтва про народження дитини;

- Дві фотографії дитини 5х6;

- Медична довідка (форма № 026).

Ознайомтеся з вартістю наших послуг, на сторінці ціни приватних дитячих садків. З усіх питань вступу в дитячий сад звертайтеся за тел. (093) 08-04-831. Адміністратор із задоволенням розповість Вам про наші послуги і зроблять екскурсію по дитячому садку на Позняках.