Дитячий садок на Позняках
 
 
babysad timka logo
 
Дарницький район,
вул. Дніпровська набережна 25
(093) 08 04 831
(068) 790 37 55
(099) 103 13 70
 
 
 
Russian (CIS)Ukrainian (UA)
 
S5 MP3 Player - плагин joomla Mp3

Запис в дитячі сади Дарницького району

zapis-detskiy-sadЗапис в дитячі сади Дарницького району Києва зовсім недавно не представляла проблеми для батьків. Дитяти відправляли в найближчий садок за місцем проживання. Мами із спокійним серцем знімали з себе зобов'язання по вихованню і розвитку свого дитяти, цілком довіряючи вихователям дошкільної учбової установи. І начеб все було  добре, і всі були задоволені.
Але час спричиняє за собою істотні зміни у відношенні до дошкільного утворення як суспільства в цілому, так і кожного окремого батька. Сьогодні мами і папи усвідомлюють свою особисту участь в коректному і гармонійному вихованні дитяти. Виросли вимоги до вихователів, змінилися критерії оцінки хорошої дошкільної установи, особливо якщо це приватні дитячі сади на Поздняках. Можливості дозволяють не віддавати дитяти в найближчий садок, «який є», а вибирати своєму маляті дійсно хорошу установу, в якій дитя відчуватиме себе комфортно, і проведення часу і умови в саду будуть максимально наближене до домашніх. А вихователі і няні стануть для дитяти як другі мами, що люблять і дбайливі.
Звичайно, підхід до вибору дитячого саду в кожної сім'ї індивідуальний. Але все таки, є декілька ключових моментів, на які варто звернути увагу.
1. Віддаленість від будинку або від місця роботи батьків.  Не варто навіть в гонитві за найпрестижнішим дитячим садком возити дитяти на інший кінець міста. Це багато невисипанням, запізненнями і проведенням великої кількості часу в дорозі. Як наслідок - вже через полгода загальна втома і дратівливість наздожене не лише дитяти, але і дорослого. Вибирайте дитячий сад по дорозі на роботу або в своєму районі. У ідеалі, звичайно, на відстані до 15 мин. пішого ходу або на транспорті.
2. Відгуки. Можна, звичайно, прочитати, що пишуть в інтернеті. Але такі відгуки, в більшості своїй,  сумнівні і не дадуть об'єктивної картини. Краще запитувати рекомендації у знайомих мамусь. Обов'язково особисто сходити в дитячий сад, поспілкуватися з директором і вихователем. Поважно довіряти своїм першим відчуттям.
3. Необхідно перевірити відповідність дитячого саду санітарним і технічним нормам державного регламенту, що діє. З кожним роком до законодавства вносяться зміни, покликані поліпшити облаштування дошкільних учбових установ. В той же час стандарти спрощуються. Проте, за законодавством не можна влаштувати дитячий сад в своїй 3-кімнатній квартирі або в будь-якому другом житловому приміщенні. Такі сади будуть нелегальними в будь-якому разі. Тому будьте пильні. Не соромтеся перевіряти наявність необхідних документів і сертифікатів. Поспілкуйтеся  з вихователями, поставте їм всі питання, що хвилюють. Не забувайте - цим людям ви довіряєте найдорожче і сокровенне - вашого дитяти.
Не полінуєтеся, вивчите і відвідаєте відібрані дитячі сади, поглянете групу, кухню, санвузли. А останнім критерієм, по якому варто зупинити свій остаточний вибір на садку, хай стане питання, задане самому собі: «А сподобалося б мені тут, якби я був дитям?».