Приватний дитячий сад
Позняки

приватний дитячий садок тімка
_
Дарницький район,
вул. Дніпровська набережна, 25

(093) 08 04 831

(068) 790 37 55

(099) 103 13 70

Ліцензія Міністерства Освіти: АЕ №186195 от 27.02.2013
Russian (CIS)Ukrainian (UA)
  • Тимка детский сад
  • Тимка детский садик
 

Новини


Зі святом - День знань, з новим навчальним роком!

1 вересня - День знань, світле і радісне свято усіх учителів і учнів!

prazdnik-den-znaniy-schoolНаше життя - це вічна книга знань, тому можна з упевненістю сказати, що це свято для кожної людини. Цей день наповнений новими дитячими враженнями і батьківськими переживаннями. Особливо мило дивитися на першокласників, хто йде в школу перший раз в житті. Для когось цей день - початок навчання в дитячому саду, для когось нове знайомство з шкільною партою, а для старшокласників - останній рік перед початком дорослого життя. У цей святковий день дуже хочеться, щоб наші діти отримували знання на мирній землі, щоб ми не знали страхів війни, щоб усі діти були щасливими. Усіх зі святом Знань: дорогі учителі, дорогі батьки і наші улюблені діти!

prazdnik-den-znaniyprazdnik-den-znaniy-ukraina

Новий ігровий майданчик.

Відкрито наш новий дитячий ігровий майданчик.

детская площадка

Відкрито наш новий дитячий ігровий майданчик! Дитячий садок "Тімка" обладнав новий майданчик на огороженій території у дворі. Відтепер дітвора зможе на прогулянках грати і кататися на гойдалках. Ігровий комплекс складається з 8 окремих розважальних елементів: тут і качелі-гойдалки, і ланцюгові гойдалки, і вертушка, і пісочниця, і гірка для найменших відвідувачів.

Як настіл для дитячого майданчика ми привезли річковий пісок, тому що галечне покриття було не занадто комфортним для дитячої гри. Майданчик функціонуватиме цілий день, а на нічний час закриватиметься на замок від пройдисвітів, вандалів і небезпечних громадян.

Більше статтей...

Пример Пример