Запис в дитячі сади Дарницького району

zapis-detskiy-sadЗапис в дитячі сади Дарницького району Києва зовсім недавно не представляла проблеми для батьків. Дитяти відправляли в найближчий садок за місцем проживання. Мами із спокійним серцем знімали з себе зобов'язання по вихованню і розвитку свого дитяти, цілком довіряючи вихователям дошкільної учбової установи. І начеб все було  добре, і всі були задоволені.
Але час спричиняє за собою істотні зміни у відношенні до дошкільного утворення як суспільства в цілому, так і кожного окремого батька. Сьогодні мами і папи усвідомлюють свою особисту участь в коректному і гармонійному вихованні дитяти. Виросли вимоги до вихователів, змінилися критерії оцінки хорошої дошкільної установи, особливо якщо це приватні дитячі сади на Поздняках. Можливості дозволяють не віддавати дитяти в найближчий садок, «який є», а вибирати своєму маляті дійсно хорошу установу, в якій дитя відчуватиме себе комфортно, і проведення часу і умови в саду будуть максимально наближене до домашніх. А вихователі і няні стануть для дитяти як другі мами, що люблять і дбайливі.
Звичайно, підхід до вибору дитячого саду в кожної сім'ї індивідуальний. Але все таки, є декілька ключових моментів, на які варто звернути увагу.
1. Віддаленість від будинку або від місця роботи батьків.  Не варто навіть в гонитві за найпрестижнішим дитячим садком возити дитяти на інший кінець міста. Це багато невисипанням, запізненнями і проведенням великої кількості часу в дорозі. Як наслідок - вже через полгода загальна втома і дратівливість наздожене не лише дитяти, але і дорослого. Вибирайте дитячий сад по дорозі на роботу або в своєму районі. У ідеалі, звичайно, на відстані до 15 мин. пішого ходу або на транспорті.
2. Відгуки. Можна, звичайно, прочитати, що пишуть в інтернеті. Але такі відгуки, в більшості своїй,  сумнівні і не дадуть об'єктивної картини. Краще запитувати рекомендації у знайомих мамусь. Обов'язково особисто сходити в дитячий сад, поспілкуватися з директором і вихователем. Поважно довіряти своїм першим відчуттям.
3. Необхідно перевірити відповідність дитячого саду санітарним і технічним нормам державного регламенту, що діє. З кожним роком до законодавства вносяться зміни, покликані поліпшити облаштування дошкільних учбових установ. В той же час стандарти спрощуються. Проте, за законодавством не можна влаштувати дитячий сад в своїй 3-кімнатній квартирі або в будь-якому другом житловому приміщенні. Такі сади будуть нелегальними в будь-якому разі. Тому будьте пильні. Не соромтеся перевіряти наявність необхідних документів і сертифікатів. Поспілкуйтеся  з вихователями, поставте їм всі питання, що хвилюють. Не забувайте - цим людям ви довіряєте найдорожче і сокровенне - вашого дитяти.
Не полінуєтеся, вивчите і відвідаєте відібрані дитячі сади, поглянете групу, кухню, санвузли. А останнім критерієм, по якому варто зупинити свій остаточний вибір на садку, хай стане питання, задане самому собі: «А сподобалося б мені тут, якби я був дитям?».

Ми в Instagram. Підпишися, будь в курсі новин

 

_

Пример Пример